burberry erkek gömlek

Created By : 30-Nov-2015 Write By: admin Published In: Blog 2015 Hits: 717

 

Erkek gömleklerinde tarzı yakalamak istemez misiniz?  Güzel tasarımlar kaliteli duruş ve şık görünümleri ile burberry erkek gömlekler tam tarzınıza göre.

               İster yaz modası ister kış modasına uygun olarak farklı desenleri ve kumaşları ile burberry erkek gömlektam size göre. Kaliteyi ucuza yakalamak istiyorsanız tercihiniz burberry erkek gömlekten yana olmalı. Şık bir tasarım ile tarzınızı belirleyebilir, babanıza, eşinize ve tüm sevdiklerinize kaliteli bir hediye sunmak istiyorsanız internet üzerinden yapacağınız bu alışverişler çok önemli. İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde tarzınıza ve bütçenize en uygun gömlekleri size sunarak alışveriş keyfini gönlünüzce yaşatmayı hedefliyoruz. Sitemizi incelediğinizde burberry erkek gömlekleri olmak üzere birçok seçkin markayı bulabileceğiniz gibi alışverişi evinizden ve ofisinizden yaparak hizmeti ayağınıza getiriyoruz. En güzel burberry erkek gömlekleri bulabileceğiniz sitemizde en iyi model fırsatlarını size sunarak hizmeti sizlere bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan sunuyoruz. burberry erkek gömlekleri kendine özgü ekose ve yüzde yüz pamuk kumaşı ile giyimindeki rahatlığı ayrıca sunuyor. Ayrıca modern ve klasik modanın eskitemediği desenler ve tasarımları ile burberry erkek gömlekleri hiçbir zaman moda akımından geri bırakmaz. burberry erkek gömlekleri kumaşları ile kalitesi, tasarımları ve şıklığı ile her zaman modanın önde geleni olmayı başarmıştır. Sizde modadan geri kalmak istemiyorsanız modanın yakın takipçisi olmak istiyorsanız. Kaliteli görünümü ve şık duruşu ile burberry erkek gömleklerini tercih etmelisiniz. burberry erkek gömlekleri yıllardır ekoseli kumaşı ile gözde ürün olmayı başarmış gömleklerdir. Kalitenin ve şıklığın adresi burberry erkek gömlekleridir. Modanın bu kapsamda bir cazibe unsuru olduğu yok sayılamaz. Gömlekler ise modern erkeklerin modadaki görüntüsünün önemli bir unsuru olmuştur. burberry erkek gömlekleriise modayı zirveye taşıyarak her zaman kaliteli kumaşı ve şık görünüşü ile modanın öncesi olmayı başarmıştır.

Burberry erkek gömlekleri ile sizde eskimeyen modanın zirvesinde yer alıp kaliteyi ucuza alın. Kaliteli erkek gömleklerinde burberry erkek gömlekleriile şık bir görünüme kavuşup kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. burberry erkek gömlekleri modanın ve kalitenin her zaman öncüsü ve zirvesidir.

 

Burberry Tişört Erkek

Created By : 13-Dec-2015 Write By: admin Published In: Blog 2015 Hits: 831

Farklı Ve Özel Görünmek İstiyorsan Tek Tercihin Burberry Olmalı!

İnsanlar hayatları boyunca her zaman şık ve modern giyinmek isterler.  Bu yüzden kendilerine uygun tarzda model ve renkleri tercih ederler. Değer verdiği kişilere, iş yerinde şık görünmeye ve çevresinde dikkat çekmeyi severler. Bundan dolayı da tarz yaratmış marka ve modellere yönelirler.  Dünya ve Türkiye’de oldukça popüler olan Burberry; bu konuda kendini ispatlamış bir marka ve kurumsal şirkettir. Köklü ve çok eski bir tarihe sahiptir. Dünyaca ünlü kişilerin markası haline gelmiştir. Bu yüzden de şıklık ve moda konusunda oldukça başarılıdır. Kıyafet, parfüm ve moda aksesuarları üretmektedir. En çok tercih edilen alanı ise kıyafet konusudur. Siz de bu kaliteli gözlerinizle gördüğünüzde ne kadar şık ve zarif olduğunu göreceksiniz. Ve konumuz olan burberry tişört erkek için oldukça çok çeşitli şık tişörtleri bulunmaktadır. Ve dünyanın en ünlü markasıdır. Peki, bu ünlü markaya nasıl ulaşabiliriz?

Burberry uluslararası bir kurumsal şirkettir. Ve dünya üzerinde tekstil konusunda çığır açmıştır. Kendisine özgü tasarım ve modeller yer almaktadır. Kalite ve güveni her zaman ön planda tutmaktadır. Ne kadar profesyonel olduğunu dünyaca ünlü müşterilerinden görebiliyoruz. Türkiye’de de kendisini özel ve farklı hisseden kişiler her zaman Burberry’i tercih etmektedirler. Türkiye’de yer alan birçok internet alış-veriş siteleri Burberry’inin çeşitli modellerine yer vermekte ve satış olarak da oldukça kar etmektedirler. Burberry olarak200 resmi internet sitesi üzerinden birçok modelini inceleyebilirsiniz. Dünya markası olduğundan dolayı fiyat konusunda üst, lüks segmenti temsil etmektedir. Ve ayrıca burberry tişört erkek konusunda oldukça başarılı ve güvenilirdir. Bağımlılık yapan marka haline dönüşen Burberry birinci sınıf kalitede ürün üretmektedir.239 Kendisini özel ve farklı hisseden kişiler tarafından oldukça çok talep edilmekte ve dünya üzerinde de uluslararası pazara sahip bir markadır.

Burberry birçok markaya dönüşen modelleriyle bütün özel müşterilerine hitap etmektedir. Parfüm, moda aksesuarları ve burberry tişört erkek modelleri gibi kıyafet konusunda kaliteyi bütün müşterilerine sunmaktadır. Kendinizi özel ve farklı görmek istiyorsanız ter tercihiniz Burberry olmalıdır. Burberry farkını gör ve yaşa!

 

 

 

 

 

 

 

burbery gömlek çok şık

Created By : 30-Nov-2015 Write By: admin Published In: Blog 2015 Hits: 612

                                               E- GİYİNMEK

Günümüzde internet normal hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır. Yemek siparişinden tut da giyim kuşam ticaret yapmak artık internet sayesinde çok kolay oldu. Türkiye’de yaşayan birisi çok rahat Almanya ile Afrika ile Çin ile alışveriş yapabiliyor. Fiyat ürünlerin ve ekonominin vazgeçilmez bir unsuru gelir kalemi insanlar gelirleri nispetinde en iyi faydaya ulaşmak istiyorlar en iyi giyinmek istiyorlar. Mesela burbery gömlek çok şık herkesin hayalinde olan bir şey.

 

Gömlek iş hayatında olmazsa olmaz bir aksesuar gömlek bir kere insanı resmi gösteriri efendi gösterir. Ama giyen kişiyi rahat ettirir ise üstüne şık oturur ise vücudu kaplaması diğer önemli özelliklerinden biri. Bu yüzden Burbery bir adım öne çıkıyor ama herkesin gelir düzeyi burbery almaya yetmiyor ne yazık ki insanlar buradan yol çıkarak burbery gömlek çok şık olduğu için aramaya başlıyor. Nitekim bazı sitelerde mevcut ama korsan ürünlere aldanmamak gerek. Türkiye korsan ürün konusunda dünyada ya 1 ya 2.sırada bu konuda övünmek gibi olmasın çok iyiyiz. Bu yüzden orijinal ama ucuz ürün satışına ulaşmak bir o kadar da kolay değil. Bazı internet siteleri bu konuda çok iyi hizmet veriyor verdiğiniz para harcadığınız emek boşuna gitmiyor ve size gelen ürün ile mutluluğunuz bir kat daha artıyor. Sonuçta herkes mutlu oluyor. Ne şiş yansın ne kebap herkes mutlu olsun üzerine güzel yakışan elbiseleri giysin giyinsin dost ve arkadaşlarına tavsiye etsin. Sanal alem çok değişik mecralara ulaşmamamızı sağlıyor ulusları görüşmeler yapmak haberleri takip etmek haberdar olmak bunlar geçmişte düşünmek çok saçma olurken şimdi çoğuna bir tık kadar yakınız. Giyinmek özellikle de kadınlar için çok önemli bir olay her giydiği elbiseyi aksesuarı en ince ayrıntısına kadar inceleme yaparken en iyi elbiseyi en ucuz fiyata bulmak için muazzam bir çaba ve emek harcarlar indirimleri günü gününe takip ederler. İnternet sitelerini takip ederler.

 

Şimdi bu kadar yorulmaya değmeyecek işler var internet sayesinde kadınların olmazsa olmazı gömlek hele birde burbery gömlek çok şık olması ve bulabilirler ise dokunmayın o kadına dünya onun olmuştur. Neden olmasın ki.

ERKEK GİYİM DE KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

Created By : 23-Jan-2016 Write By: admin Published In: Blog 2015 Hits: 1104

ERKEK GİYİM DE KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

Son yıllarda erkekler de giyim konusunda kendilerine büyük özen göstermektedirler. Zaman geçtikçe, moda geliştikçe ve çeşitlilik arttıkça farklı tarzlarda ortaya çıkmaktadır. Giyim, artık yalnızca örtünmek değil bir yaşam biçimi haline gelmiştir. Bu yaşam biçimine ayak uydurmak hiç zor değil. Teknoloji geliştikçe alışveriş yapmakta kolaylaştı. Son zamanlarda internet alışverişlerinde erkek giyim,  kapıda ödeme yoluyla daha da cazip hale geldi.

Erkekler kadınlara nazaran vitrin bakmayı sevmezler. Siz de mağazaları gezmeye zaman bulamıyor veya gezmeyi sevmiyorsanız internetten alışveriş sistemi tam da size göre. Tek ihtiyacınız olan internet, bilgisayar veya akıllı telefon. Erkek giyim, kapıda ödeme yapılmasıyla alışveriş için oldukça kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Eğer siz de online ödeme sistemlerine güvenemiyorsanız kapıda ödeme seçeneğini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Peki, nedir bu kapıda ödeme? Kapıda ödeme, kargo şirketi aracılığıyla ürünün müşteriye ulaştığında ödeme yapılmasıdemektir. Ödemeler çoğu zaman nakit yapılmaktadır. Fakat kredi kartıyla ödeme alan kargo şirketleri de vardır. Dijital imza ile de ürün size teslim edilir. Bu sistemi kullanmanın bir takım avantajları vardır.İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerde de normal iade koşulları ve ayıplı ürün için de uygulanan prosedür mağazalardakine göre daha kolaydır. Diğer ödeme sistemlerine göre daha güvenlidir.

 

Ürünler müşterilere anlaşmalı kargo firmaları ile ulaştırılmaktadır. Eksik ve özürlü bir ürün çıktığında kargo çalışanı tutanak tutar ve ürün iadesi veya değişimi yapılır. Teknoloji ve imkân geliştikçe sipariş süresi de azalmıştır. Ürünleriniz daha güvenli ve çabuk gelmektedir.

.

 

Yeni nesil alışveriş dünyası ile geleneksel ödeme harmanlanarak tüketicilere cazip bir alan açılmıştır. Kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemeyen, havale yöntemi ile uğraşamayacak olanların kapıda ödeme seçeneğini kullanmasıyla online alışveriş daha da yaygınlaşmıştır. Erkek giyim de, kapıda ödeme daha da yaygınlaşmıştır

 

 

 

Gömlek Modelleri

Created By : 20-Oct-2015 Write By: admin Published In: Blog 2015 Hits: 1276

Kombinmarka.com olarak sonbahar sezonuna en şık gömleklerimizle merhaba dedik sizde bedenler tükenmeden alın, ihraç fazla erkek giyim ürünleri ve ithal marka ürünlerden oluşan koleksiyonumuzda burberry markalı yeni sezon erkek gömlekleri , lacoste ekose desenli gömlekler, lacoste ucuz trikolar armani jeans erkek kot pantolonlar, zara slim fit kot likralı yırtıklı dar paça kotlarla sezonun en güzel erkek kombinlerini bir araya getirdik.

 özellikle burberry beyaz gömlek sitemizde son aylarda en çok sorulan ve ilgi gören ürün olarak dikkat çekmete.ayrıca kolları katlanabilmesi ile yazlık kullanımada oldukça uygun ve iç kısımlarındaki burberry desenli gömlek kendine hoş bir havası var

Bu arada yazlık keten gömlek modellerinden bahsetmişken kışlık lacoste oduncu gömlek modelimize değinmeden olmaz siyah beyaz ekose ve kalın kumaşı ile dikkat çeken gömlek havaların soğuması ile birlikte kışlık erkek giyim de güzel bir alternatif olabilir

İhraç fazlası erkek giyim

Created By : 06-Dec-2015 Write By: admin Published In: Blog 2015 Hits: 5656

İhraç Fazlası Erkek Giyim

İhracat fazlası ürün;  üretilip ihraç edilmesi düşünülen ancak çeşitli nedenlerle satılamayıp tüketicilerin elinde kalan ürünlere verilen addır. Buna fason üretimde denilir. Genelde ihraç fazlası ürünler tekstil sektöründe yaşanır. Çünkü yurt dışındaki yabancı firmalar işgücü ucuzluğu, çeşit bolluğu ve üretim maliyetlerinin düşük olması gibi nedenlerle bizim ülkemize gelip üretim yapmayı tercih ediyorlar. Bu nedenle ürünler bizim üreticilerimizin elinde kalıyor. Aynı zamanda üretilen ürünlerde, firmalarla yaşanan bazı anlaşmazlıklardan dolayı da ürünler ihraç edilmez. Mesela yanlış dikim, renk tonlarının uyuşmaması gibi fabrika hatası ürünler olursa ya da bir siparişten çok fazla üretildiyse, yükleme sorunları, ödemelerde anlaşmazlık olduysa ürünler ülkemizde kalır ve ihraç edilmez. Firmalar bu tarz durumlarda fazla ürünleri atmazlar. Toptancıları ararlar ve toptancılarda bu ürünleri ihraç fazlası ürünler olarak tüketicilere uygun fiyatlara sunar. Böyle olunca da ihraç fazlası erkek giyim konusunda da seçenekler çoğalır.

 

Sahtelerle Gerçekleri Karıştırmayın

 

 Bir 1. Sınıf kalitede yaşanan ihraç fazlasıürünler vardır. Bunların hiç bir yerinde hataları yoktur. Genelde fazla üretimde elde kalmışlardır. Bir de 2.- 3. Sınıf ihraç fazlası ürünler vardır. Bunlarda defolu olarak tabir ettiğimiz ürünlerdir. Ülkemizde ihraç fazlası ürünlerin oluşturduğu bir pazar mevcuttur. Yalnız ihraç fazlası ürünler alınırken bu ürünlerinsahte olup olmasına dikkat edilmelidir.

 

İhraç Fazlası Erkek Giyim Nerelerde Bulunur?

Dünyaca ünlü markaların ihraç fazlası kıyafetlerini artık günümüzdehemen her semtte bulmak mümkündür. Özellikle sadece kadınların değil ihraç fazlası erkek giyiminde çok revaçta olduğu yerler mevcut. Özellikle erkeler ihraç fazlası ürünlere kadınlardan da fazla rağbet gösteriyor. Örneğin İstanbul Acıbadem’de bulunan Sosyete Pazarı’nda erkek şortlardan pantolonlara, eşofmanlardan montlara erkeklerin ihtiyacı olan her şey mevcuttur. Ayrıca Merter, Eminönü, Beyazıt, Taksim ihraç fazlası ürünler satan dükkânların en bilinen mekânları. Özellikle Beyoğlu’ndaki Terkos Pasajı bu anlamda çok iyi. Terkos Pasajı’nın müdavimlerinden olan Cemil İpekçi de bu pasajı sık sık ziyaret edenler arasında. Marka ürünlerin kıyafetlerini 20-30 Tl’den başlayan fiyatlarla burada bulabilirsiniz. Erkek ihraç fazlası ürünler satan en önemli yerlerden olan Taksim’deki Atlas Pasajı’nı unutmamak gerekir. Baylar spordan klasik kıyafetlere her türlü tarzı yansıtan ürünleri burada bulabilirler.

 

 

italyan erkek giyim

Created By : 09-Dec-2015 Write By: admin Published In: Blog 2015 Hits: 2145

İtalyan Erkek Giyim Hakkında Merak Ettikleriniz

 

İtalyan giyim modası dünyaca ünlü ve tercih edilen giyim seçeneklerinin arasında baş sıralarda yer alıyor. Kadın erkek hemen herkesin ilgiyle takip ettiği İtalyan modası, kendine özgü kesimi, duruşu ve tarzıyla başlı başına bir stildir. Kadınlar tarafından sıkı takip altında olan İtalyan modası uzun zamandır erkekler için de merak uyandırıcı bir etkiye sahip!

İtalyan Erkek Giyim Tarzı

İtalyan erkek giyim, özelliğini sadece kesiminden almaz. Aynı zamanda onu tercih edilir kılan, bazen kontrast renkler, çoğu zaman ise birbirine yakın soft renklerin belli bir ahenk ile hiçbir uyumsuzluk yaratmadan son derece etkileyici bir biçimde sunuluyor oluşudur. İtalyan erkeklerinin kendine has bir giyim tarzı vardır. İtalyan giyimin şıklığını gözler önüne seren yalnızca kıyafetin tasarımı değil o kıyafeti taşıyan kişinin duruşu ve taşıması ile de özdeşleşmesidir. Klasik renklere alışıksanız İtalyan giyim için renk skalanızı biraz daha geniş tutmanız gerekiyor. Çünkü İtalyan giyim tarzı yalnızca klasik renkleri kullanmaz üstelik birbiriyle uyumlu renklerde önemli değildir önemli olan o ahengi yakalayabilmek ve şık bir duruş ortaya çıkarabilmektir.

İtalyan Giyimde Aksesuar Önemi

İtalyan erkekleri kıyafetleri sade olarak kullanmayı tercih etmek yerine onlara biraz hareket katmayı tercih ederler. Üstelik görünüşleri gene de göz yormaz sade görünür ancak; asıl şıklığı yaratan o bütünlük kullandıkları aksesuarlardan gelir.  Giyim tarzlarını detaylandırarak marjinal bir tarz yaratırlar. Renkli mendil, fular, şapka, kendi stillerine uygun bir çanta saat veya bir kravatla stillerini tamamlayabilirler. Onların şıklığı, bir paletteki tüm renkleri ahenkle kullanarak onları şık aksesuarla tamamladıkları detaylarda saklıdır.

Nerelerden Satın Alabilirsiniz?

İtalyan erkek giyim ürünlerini bulunduğunuz herhangi bir yerde bulmanız elbette mümkün. Bu konuda birçok firma İtalyan tasarımları üzerinde satış gerçekleştiriyor. Frateli Prada, Gucci, Versace, Moschino gibi markalar İtalyan modasını gardıroplarınıza taşıyan en ünlü markalar arasındadır. Bulunduğunuz yerde İtalyan ürünlerini satan markalardan birini bulamadığınız durumda size 7/24 hizmet sağlayabilen online alışveriş sitelerinden, size sağladıkları kampanya ve fırsatlardan da yararlanarak dilediğiniz markayı bulabilir, sepetinize ekleyebilir ve adresinizde teslim alabilirsiniz.

 

 

ithal erkek giyim

Created By : 05-Dec-2015 Write By: admin Published In: Blog 2015 Hits: 1364

                 ARTIK BENDE VARIM DEDİRTEN ERKEK GİYİM SEKTÖRÜ   

 

  Dünya giyim sektörüne şöyle sadece bir göz atmanız size onun hakkında bir fikir üretmenizi sağlayacak yeterince bilgi almanızı sağlayacaktır çünkü sektör o kadar çok gelişti ki hızına yetişmek nu takip etmek çok gayret sarf etmek gerekiyor özellikle modanın kalbi diye adlandırılan Milano da o kadar şahne mükemmel tasarımlar var ki insanın ağzı açık kalıyor tabi ki tarzlar tartışılmaz ama şüphesiz en iyi tarz ithal erkek giyim.

      Bundan birkaç yıl önce bu sektör daha çok bayanlara hitap ediyordu ve bütün mağazalarda bayan giyim reyonları daha çoktu. Şimdi ise artık erkekler de kendi giyimlerine dikkat etmeye başlayınca erkek giyim sektörü de canlanmaya başladı. Özellikle ithal erkek giyim ürünleri daha çok rağbet görmeye başladı çünkü modacılar artık erkek giyim sektörüne yöneldi. Eskiden sadece erkek giyim sektöründe sadece iş kıyafetleri görürdük yâda özel günler için kıyafetler şimdi ise artık gençler yönelmiş bir erkek giyim sektörü görüyoruz.

       İthal erkek ürünlerin de göze çarpan noktalar ise genç gösteren kalıplar, yeni vitrin ürünleri, kişiye özel koleksiyon ve özellikle dar kesimler odak noktası olmuş durumunda

Bazı ithal erkek ürünlerinde genç akademisyenlerin tasarımlarını ve o ince dokunuşları görmek mümkün zira sektör oldukça büyük ve geniş kitlelere hitap ediyor ithal erkek ürünlerini birçok yabancı mağazalarında ve Türk mağazalarında görmek mümkün hatta hemen hemen hepsinde ithal ürün kullanılmaya başlandı.

      İthal erkek giyim ürünleri şöyle bir cesaretlik göze çarpıyor renk tonları farklı kullanılmış alışılmamış erkek takım elbiseleri astarsız ceketler düz normal gömlekler yerine ise keten gömlekler daha çok tercih edilmeye başlandı ve bu farklı bir sektör oluşturmaya başladı New York’ta bir modacı geçen yılın sonunda şöyle demişti “ Erkekler artık modaya ayak uydurmalı ve yeni ufuklara yelken açmalı “ bu söz üzerine birçok modacı yeni ürünler çıkarıp piyasaya sunmaya başladı ve Türkiye de bundan etkilenip daha çok ithal erkek ürünleri almaya başladı bu da değişimin ne kadar çok istediğinin farkına varıldı.

Lacoste tişört en ucuz

Created By : 05-Dec-2015 Write By: admin Published In: Blog 2015 Hits: 5656

UCUZ MU ARIYORSUNUZ?

Lacoste meşhur timsah logosuyla tanınan bir ürün olmuştur artık. Ağzı açık şekilde yer alan bu timsah logosu genellikle tişörtlerin göğsün sol tarafında, yaka açıklığının ikinci düğmesi ile bitiminin hizasında yer almaktadır. Lacoste tişörtlerde kumaş kendine has balıksırtı denen bir kumaş türüne sahiptir. Tamamı bu şekilde imal edilmektedir. Lacoste tişörtlerin düğmeleri tişörtün rengine uyumlu bir renk seçilir genellikle. Ancak bazen açık renk tişörtler koyu renkli düğmelere de rastlanmaktadır. Sedef tozundan yapılan bu düğmeler kullanıma oldukça elverişlidir.  Düğmeler klasiklerin dışında olarak iki deliklidir. Düğmeler üzerinde yazı olmaz. Lacoste tişört en ucuz bulabileceğiniz tişört markalarındandır.

Yaz mevsimin geride bıraktık artık. Kış soğuk yüzünü göstermeye başladığı şu günlerde yazlık kıyafetler çok ucuza alınabilir. Çünkü kışlık kıyafetler revaçta ve yazdan kalan modeller ucuza gidiyor. Seneye yeni modeller piyasaya sürüleceği için satıcılar ellerindeki yazlık ürünleri bitirme telaşında olduğu için ucuza satıyor. Bunlardan birisi de lacoste tişörtler. Alışveriş merkezlerinde indirimlerde olan lacoste tişörtleri vitrinlerde görebilirsiniz. Lacoste tişört en ucuz sosyete pazarı diye tabir ettiğimiz pazarlarda bulunabilir. Bu pazarlar hem fiyat yönünden hem kalite yönünden birçok çeşidi birçok markayı bünyesinde barındırır. Ayrıca ünlü markaların defolu malları ucuza bulunabilmektedir. Defolu olduğu bile belli olmayan bu ürünler halk tarafından çok rağbet görmektedir.

Lacoste tişört en ucuz bu pazarlarda çok çok uygun fiyatlara satıldığından gençler tarafından rağbet görmektedir. Kalite yönünden çok güzel olan bu tişörtler giyime uygundur. Hava alabilen özelliğe sahip bu tişört farklı kişiliklere hitap eden birçok renklere sahiptir. Ayrıca son zamanlarda yaygın olan slim fit bedenin de yer aldığı her türlü bedene uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu ürünlerde hiçbir zaman “ small, medium, large, x large, xx large” gibi veya “ s, m, l, xl, xxl gibi harflerle bedenler belirtilmez. Bedenler sayıyla belirtilir.  Gömlek gibi yakalara sahip olan bu lacoste tişörtler pamuktan imal edilmiştir. Bu özelliğiyle yaz mevsiminde giyime uygundur, terlemelere mani olmaktadır.

Ucuz Marka Giyim

Created By : 05-Dec-2015 Write By: admin Published In: Blog 2015 Hits: 1208

UCUZ MARKA GİYİMİN MAĞAZACILIK SEKTÖRDEKİ YERİ

Gelişen sosyal hayat içerisinde insanlar için giyim, alışveriş,  teknoloji vb. unsurlar önemli rol oynamaktadır. Bu unsurların insanların hayatında ayrı bir bütçe oluşturmasına neden olmaktadır. Alışveriş alanları da gün geçtikçe çoğalmaktadır. E ticaret yoluyla yapılan alışverişler de göz ardı edilemeyecek kadar artmıştır. İnsanlarda kaliteli,  uygun fiyat anlayışının yanında birde ucuz marka giyim ve marka arayışı oluşmuştur.

Marka;  bir işletmenin mal veya hizmetlerini,  bir başka işletmenin mal ve hizmetinden ayırt etmek için kurum adı,  o kurumu ifade eden logo,  harf, sayı vb. unsurları benzer bir biçimde ifade edilen baskı yoluyla yayılabilen her türlü işaret içerikli ifadelerdir.

Pahalı ürünlere marka adı altında para harcamak istemeyen vatandaşların aklında bu dönemde ucuz marka arayışı vardır. Marka adı altında olan ürünlere gereğinden fazla para harcamaya karşı olarak, ucuz marka anlayışı hem tüketici olarak hem de mağaza yöneticileri ve kuruluşları olarak çoğalmaktadır. Peki, ucuz marka giyim nedir?  Ucuz marka giyim; Marka adı altındaki ürünlerin, standart fiyatlarının altında tutulan aynı zamanda kaliteli bir mal ve hizmet veren kurumların bütününe verilen isimdir.  Giyim sektöründe ucuz marka giyim adı altında ayrı bir hizmet verilmektedir. Mağazalar da gerektiğinde insanların bu giyim sektöründeki ilerleyişten yararlanılmasını amaçlamaktadır. E-ticaret alanındaki giyim sektöründe hizmet veren mağazalarda ucuz giyime ayrı bir yer ayırmakta ve bu alana özel kampanyalarla destek vermektedirler. Amaç her insana her bütçeye uygun giyim sektöründe hizmet vermektir.

Ucuz marka giyim, sizin giyim sektörüne ayrılan bütçeyi azaltmak ve pahalı markalara vereceğiniz uçuk fiyatların önüne geçmektedir. Böylece hem kaliteli hem de bütçenizi aşmayacak bir alışveriş yapma fırsatı buluyorsunuz. Artık aranılan özellikte ürünleri pazarlarda, pasajlarda bile bulmak mümkün olmaktadır. Biraz zaman ayırdığınız takdir de istediğiniz ürünü uygun fiyata bulmanız kaçınılmaz olur. Alışverişin illa çok parayla çok pahalı ürünleri almak olarak algılamayalım ve insanlar için ucuz giyim adı altındaki ürünlerden faydalanalım. Hem siz hem de bütçeniz rahat etsin.

 

 

 

 

 

 

Ucuz Marka Gömlekler

Created By : 03-Dec-2015 Write By: admin Published In: Blog 2015 Hits: 1122

 

                     KALİTELİ GİYİNMEK PARMAKLARINIZ UCUNDA

 

  Hepimiz iyi giyinmek isteriz ve kaliteli bir hayat sürdürmek isteriz bu yüzden ev, araba, gidilen mekânlar, işimiz ve kazancımız gibi giyimimizde çok önemli aşırı gider harcamalarımızda kıstığımız tek bir yer vardır oda giyimimizden çok kısarız ve minimum harcama yaparız yeter ki işte şu kadar gün veya ay beni idare etsin sonrasına bakarım diyoruz.

Bazen hep sezon sonu indirimleri bekliyoruz mağazaya gidiyoruz bir bakmışız % 50 ye varan indirimler içeri giriyorsunuz şu güzel indirimde ama bedeni yok başka bir ürüne bakıyorsunuz aynı bedeni yok neden bu kadar çok bekleyelim ki ihtiyacımız olanı neden zamanında alamıyoruz çünkü yeterince araştırma yapmıyoruz ve güvenimiz yok mesela erkekler işe giderken gömlek giyinmek isterler ama marka giyinmek isterler hep ama çok pahalıdır 4 tane ihtiyacı varsa 1-2 tane alır ve anca ya yeter ya yetmez.

    Ama artık giyim sektörü o kadar çok gelişti ki çok fazla ürünle karşı karşıya kaldık çoğu da kaliteli ürünler sadece biraz o markalara güvenmek gerek emin olun pişman olmazsınız.

    Mağazalarda artık çok fazla ürün yok diyorsanız yâda size hitap eden bir ürünü bulmakta zorlanıyorsanız internetten bakın emin olun size uyacak ve ucuz marka gömlekler kaliteli gömlekler bulacaksınız hatta mağazada ki fiyatın yarısına kadar inebiliyorlar

İnternette ki ürünler sadece üretilmiş ve mağazalarda satılmamış olan kaliteli ürünlerdir sadece üretim olarak eski sayılan ve sadece o mağazada fazla rağbet görmeyen ürünler teşhir sayılıyor ve internet ortamında alıcı bulmayı umuyor ki zaten artık internet pazarlamacılığı çok ileri seviyelere kadar çıkmış.

    Ucuz marka gömlekler erkeklerin en çok tercih ettiği ve sektör olarak internet ortamında sağlam bir yeri bulunan piyasaya girmiş olan yâda halen girmeye çalışıyor. Öyle büyük paralar koyarak 10-200 TL sırf isim diye gidim marka elbise giyinmek bence mantıklı değil aynı kumaş aynı kalite aynı desen sırf farklı bir isim olduğu için 70-75 TL’ye satılıyor ve alınıyor niye ön yargı var o marka değil ucuz diye kesin kaliteli değildir ama hâlbuki bir kere alıp deneseniz ne kadar kaliteli olduğunu anlarsınız.

    Dediğim gibi ucuz marka gömlekler internet piyasasında ve yeni çıkan markalarda rahat bir şekilde bulabilirsiniz sadece güvenmeniz yeterli.