ERKEK GİYİM DE KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

Write By: admin Published In: Blog 2015 Created Date: 2016-01-23 Hits: 1104

ERKEK GİYİM DE KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

Son yıllarda erkekler de giyim konusunda kendilerine büyük özen göstermektedirler. Zaman geçtikçe, moda geliştikçe ve çeşitlilik arttıkça farklı tarzlarda ortaya çıkmaktadır. Giyim, artık yalnızca örtünmek değil bir yaşam biçimi haline gelmiştir. Bu yaşam biçimine ayak uydurmak hiç zor değil. Teknoloji geliştikçe alışveriş yapmakta kolaylaştı. Son zamanlarda internet alışverişlerinde erkek giyim,  kapıda ödeme yoluyla daha da cazip hale geldi.

Erkekler kadınlara nazaran vitrin bakmayı sevmezler. Siz de mağazaları gezmeye zaman bulamıyor veya gezmeyi sevmiyorsanız internetten alışveriş sistemi tam da size göre. Tek ihtiyacınız olan internet, bilgisayar veya akıllı telefon. Erkek giyim, kapıda ödeme yapılmasıyla alışveriş için oldukça kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Eğer siz de online ödeme sistemlerine güvenemiyorsanız kapıda ödeme seçeneğini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Peki, nedir bu kapıda ödeme? Kapıda ödeme, kargo şirketi aracılığıyla ürünün müşteriye ulaştığında ödeme yapılmasıdemektir. Ödemeler çoğu zaman nakit yapılmaktadır. Fakat kredi kartıyla ödeme alan kargo şirketleri de vardır. Dijital imza ile de ürün size teslim edilir. Bu sistemi kullanmanın bir takım avantajları vardır.İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerde de normal iade koşulları ve ayıplı ürün için de uygulanan prosedür mağazalardakine göre daha kolaydır. Diğer ödeme sistemlerine göre daha güvenlidir.

 

Ürünler müşterilere anlaşmalı kargo firmaları ile ulaştırılmaktadır. Eksik ve özürlü bir ürün çıktığında kargo çalışanı tutanak tutar ve ürün iadesi veya değişimi yapılır. Teknoloji ve imkân geliştikçe sipariş süresi de azalmıştır. Ürünleriniz daha güvenli ve çabuk gelmektedir.

.

 

Yeni nesil alışveriş dünyası ile geleneksel ödeme harmanlanarak tüketicilere cazip bir alan açılmıştır. Kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemeyen, havale yöntemi ile uğraşamayacak olanların kapıda ödeme seçeneğini kullanmasıyla online alışveriş daha da yaygınlaşmıştır. Erkek giyim de, kapıda ödeme daha da yaygınlaşmıştır

 

 

 

Erkek Giyim Kapıda Ödeme