Tarz Erkek Giyim

Write By: admin Published In: ROOT Created Date: 2016-01-13 Hits: 548

TARZINIZ SİZİ YILIN TRENDİ YAPABİLİR

Erkekler de son zamanlarda artık giyimlerine çok önem vermektedirler. Pantolondan cekete , ayakkabıdan kemere , kabandan cekete kadar bir çok üründe farklılık aramaktadırlar. Tarz erkek giyim konusunda bir çok kombinler ön plana çıkmaktadır. Yıldan yıla değişebilen kombinleri takip etmekte bir o kadar zorlaşmaktadır. Modaya her geçen gün yeni kavramlar ve yeni modeller eklenmektedir.  Bu modeller arasında en şık ve çekici görünecek olan modelleri seçmek gerekmektedir.  Şık giyinmek her zaman bir erkek için önemlidir. Hem iş hayatında hem de günlük hayatta olmanın bir çok farklı yolu bulunmaktadır. Bunun için illa ki marka giyinmek zorunda değilsiniz. Uygun fiyatlara alabileceğiniz çok şık ve gösterişli kıyafetler bulabilirsiniz. İyi giyinmek için çok fazla bütçe ayırmanıza gerek kalmayacaktır. Vücut yapınıza göre ve sevdiğiniz renklere göre binlerce çeşit de kıyafet bulmanız gerekmektedir.

Tarz erkek giyim marka demek değildir. Her marka giyinen erkeğin iyi giyindiği anlamına gelmemektedir. Özellikle üzerinde marka yazılarını bulunan kıyafetlerden uzak durarak şıklığın ilk adımını atmış olacaksınız. Birkaç yıl öncesine kadar renk uyumu oldukça önemli bir unsurdu kombinlerde. Ama günümüzde aynı renk giyinmek hoş bir görüntü oluşturmamaktadır.  Zıt renklerin uyumu , sıcak veya soğuk renklerin bir arada kullanılması farklı bir tarz ortaya çıkarmaktadır. Erkekler için zıt ve canlı renklerin bir arada olması son yılların en gözde moda trendlerinden biridir.

Kendi tarzınız oluşturmak ve tarz erkek giyim konusunda öncü olmak istiyorsanız ilk önce kendi vücut hatlarınızı ve vücut hatlarınıza en doğru olan modelleri seçmeniz gerekmektedir.  Bu sene bu model modaymış bunu almalıyım demeyin. Çünkü her model sizin vücut hatlarınıza ve tarzınıza uymayabilir. Düz ve sade kıyafetleriniz her zaman dolabınızın bir köşesinde bulunmalıdır. Çünkü düz ve sade modeller her durumda kurtarıcınız olacaktır. Kombinlerinizi en şık gösteren faktör ise ayakkabıdır. Ayakkabı seçimini tarzınıza göre seçmeniz yine sizi çok muhteşem bir görüntüye ulaştıracaktır.  Saçınız , düzenli ve temiz görüntünüz sizin her zaman daha iyi görünmenizi ve daha iyi hisssetmenizi sağlayacaktır.

Tarz Erkek Giyim