Erkeksen Şık Olacaksın

Write By: admin Published In: ROOT Created Date: 2016-01-09 Hits: 621

                                         ERKEKSEN ŞIK OLACAKSIN

 

 

 Erkek gömlek modelleri genel de klasik tarzda olması erkeklerin son zamanlarda tercih sınıfına giriyor Armani erkek gömlek modelleri de bu tercihi karşılayacak bir düzeyde çünkü genelde alışılmış gömlek tiplerini görmekteyiz orda zarif şık ve klasik gömlekler.

      Armani kendi giyim konusunda geliştirmeye başladı ve rakiplerine yetişmeye çalışıyor ama çok çalışması gerek kalitesini biraz daha arttırması gerekli kaliteden kastım ürün çeşitliliği daha fazla olabilir ama Armani erkek gömlekleri her yaş grubuna hitap ettiği için beklide ürün çeşitliliğini ikinci adıma atmış durumunda olabilir.

       Armanin en çok tercih edilen ürünü ince çizgili çizgiler boydan ve yana yatık olan gömlekleridir onlar çok hoş yaka kısımları da sert oluyor boyunu tam sarıyor o yüzden de bir hava katmış oluyor insana çekele beraber giyildiğinde daha şık duruyor üstünüzde.

      Erkek gömleklerinde bir de artık erkeklerin tercih ettiği dar kesim daha revaç da ama Armani bunu şöyle uyguluyor gördüğüm kadarıyla rahat bir dar kesim gömlek üretimi yapıyor ben gömlek almaya çıktığımda bir keresinde Armani mağazasına girdim tesadüfen dar kesim istedim öyle rahat ve şık durdu ki dar kesim ama belli etmiyor kendini vücuda fazla yapışmıyor buda hareket kabiliyetinizi kısıtlamıyor.

        Armani erkek gömlekleri bir de bel kısmında v şeklinde bir yırtmaca sahip buda onu pantolonun içine koyulması yerine üstüne konulması daha bir şıklık katıyor. Armani gömlek tiplerini bence gelecek yıl biraz daha değiştirecek gibi gözüküyor çünkü daha geni bir kreasyona sahip olmayı hedefliyor

          Bir de Armani geçen sen çıkardığı bir gömlek tipi vardı yakası omuzlara yatıyor ve boyun düğmesi boyundan biraz daha uzak bir şekilde duruyordu bu gömlek yaz için tasarlanmış olması gerekiyor ki bu tip gömleklerin yakaları açık olup çok rahat bir his vermesi için tasarlanmış olması gerek.

           Armani erkek gömlek modelleri kısaca erkek yaş grubunun her kesimine hitap etmesi ve model olarak daha kullanışlı ve şık duran bir tasarım içeriyor bu nedenle Armani mağazalarını bir kez olsa bile ziyaret etmek gerek.

Armani Gömlek Modelleri