ithal erkek giyim

Write By: admin Published In: Blog 2015 Created Date: 2015-12-05 Hits: 1364

                 ARTIK BENDE VARIM DEDİRTEN ERKEK GİYİM SEKTÖRÜ   

 

  Dünya giyim sektörüne şöyle sadece bir göz atmanız size onun hakkında bir fikir üretmenizi sağlayacak yeterince bilgi almanızı sağlayacaktır çünkü sektör o kadar çok gelişti ki hızına yetişmek nu takip etmek çok gayret sarf etmek gerekiyor özellikle modanın kalbi diye adlandırılan Milano da o kadar şahne mükemmel tasarımlar var ki insanın ağzı açık kalıyor tabi ki tarzlar tartışılmaz ama şüphesiz en iyi tarz ithal erkek giyim.

      Bundan birkaç yıl önce bu sektör daha çok bayanlara hitap ediyordu ve bütün mağazalarda bayan giyim reyonları daha çoktu. Şimdi ise artık erkekler de kendi giyimlerine dikkat etmeye başlayınca erkek giyim sektörü de canlanmaya başladı. Özellikle ithal erkek giyim ürünleri daha çok rağbet görmeye başladı çünkü modacılar artık erkek giyim sektörüne yöneldi. Eskiden sadece erkek giyim sektöründe sadece iş kıyafetleri görürdük yâda özel günler için kıyafetler şimdi ise artık gençler yönelmiş bir erkek giyim sektörü görüyoruz.

       İthal erkek ürünlerin de göze çarpan noktalar ise genç gösteren kalıplar, yeni vitrin ürünleri, kişiye özel koleksiyon ve özellikle dar kesimler odak noktası olmuş durumunda

Bazı ithal erkek ürünlerinde genç akademisyenlerin tasarımlarını ve o ince dokunuşları görmek mümkün zira sektör oldukça büyük ve geniş kitlelere hitap ediyor ithal erkek ürünlerini birçok yabancı mağazalarında ve Türk mağazalarında görmek mümkün hatta hemen hemen hepsinde ithal ürün kullanılmaya başlandı.

      İthal erkek giyim ürünleri şöyle bir cesaretlik göze çarpıyor renk tonları farklı kullanılmış alışılmamış erkek takım elbiseleri astarsız ceketler düz normal gömlekler yerine ise keten gömlekler daha çok tercih edilmeye başlandı ve bu farklı bir sektör oluşturmaya başladı New York’ta bir modacı geçen yılın sonunda şöyle demişti “ Erkekler artık modaya ayak uydurmalı ve yeni ufuklara yelken açmalı “ bu söz üzerine birçok modacı yeni ürünler çıkarıp piyasaya sunmaya başladı ve Türkiye de bundan etkilenip daha çok ithal erkek ürünleri almaya başladı bu da değişimin ne kadar çok istediğinin farkına varıldı.

İthal erkek giyim