Lacoste tişört en ucuz

Write By: admin Published In: Blog 2015 Created Date: 2015-12-05 Hits: 5655

UCUZ MU ARIYORSUNUZ?

Lacoste meşhur timsah logosuyla tanınan bir ürün olmuştur artık. Ağzı açık şekilde yer alan bu timsah logosu genellikle tişörtlerin göğsün sol tarafında, yaka açıklığının ikinci düğmesi ile bitiminin hizasında yer almaktadır. Lacoste tişörtlerde kumaş kendine has balıksırtı denen bir kumaş türüne sahiptir. Tamamı bu şekilde imal edilmektedir. Lacoste tişörtlerin düğmeleri tişörtün rengine uyumlu bir renk seçilir genellikle. Ancak bazen açık renk tişörtler koyu renkli düğmelere de rastlanmaktadır. Sedef tozundan yapılan bu düğmeler kullanıma oldukça elverişlidir.  Düğmeler klasiklerin dışında olarak iki deliklidir. Düğmeler üzerinde yazı olmaz. Lacoste tişört en ucuz bulabileceğiniz tişört markalarındandır.

Yaz mevsimin geride bıraktık artık. Kış soğuk yüzünü göstermeye başladığı şu günlerde yazlık kıyafetler çok ucuza alınabilir. Çünkü kışlık kıyafetler revaçta ve yazdan kalan modeller ucuza gidiyor. Seneye yeni modeller piyasaya sürüleceği için satıcılar ellerindeki yazlık ürünleri bitirme telaşında olduğu için ucuza satıyor. Bunlardan birisi de lacoste tişörtler. Alışveriş merkezlerinde indirimlerde olan lacoste tişörtleri vitrinlerde görebilirsiniz. Lacoste tişört en ucuz sosyete pazarı diye tabir ettiğimiz pazarlarda bulunabilir. Bu pazarlar hem fiyat yönünden hem kalite yönünden birçok çeşidi birçok markayı bünyesinde barındırır. Ayrıca ünlü markaların defolu malları ucuza bulunabilmektedir. Defolu olduğu bile belli olmayan bu ürünler halk tarafından çok rağbet görmektedir.

Lacoste tişört en ucuz bu pazarlarda çok çok uygun fiyatlara satıldığından gençler tarafından rağbet görmektedir. Kalite yönünden çok güzel olan bu tişörtler giyime uygundur. Hava alabilen özelliğe sahip bu tişört farklı kişiliklere hitap eden birçok renklere sahiptir. Ayrıca son zamanlarda yaygın olan slim fit bedenin de yer aldığı her türlü bedene uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu ürünlerde hiçbir zaman “ small, medium, large, x large, xx large” gibi veya “ s, m, l, xl, xxl gibi harflerle bedenler belirtilmez. Bedenler sayıyla belirtilir.  Gömlek gibi yakalara sahip olan bu lacoste tişörtler pamuktan imal edilmiştir. Bu özelliğiyle yaz mevsiminde giyime uygundur, terlemelere mani olmaktadır.

En ucuz lacoste tişört